Festival „Otevřená zahrada 2020“

Vážení posluchači a diváci, stalo se to, co nikdo z nás nechtěl. Festival byl v roce 2020 z pochopitelných důvodů zrušen. Koronavirus byl silnější, než jsme si dokázali představit.

Těšíme se na rok 2021, kdy jej snad dokážeme uspořádat tak, aby nám všem přinesl potěšení ze všeobjímající harmonie, kterou hudba poskytuje.

Milí příznivci sborového zpěvu,
vzhledem k nejnovějšímu usnesení vlády nemůže proběhnout 12.ročník festivalu Otevřená zahrada ani v náhradním termínu 10.10. 2020. Do třetice přesouváme festival na jaro 2021. Bude-li to možné, uskuteční se akce v sobotu 15.5. 2021.
Děkujeme za pochopení!


Milí zpěváci, muzikanti, tanečníci a vypravěči, ale hlavně posluchači a diváci, již je rozhodnuto o datu vhodném pro přesun našeho festiválku.

Otevřená zahrada letos proběhne v sobotu 10.10. 2020

Buďme optimisti a doufejme, že na podzim už bude normální, že se někde sejde přes sto lidí. A kdyby snad, nedejbože, divné časy nepominuly, tak je teď už představitelné i něco takového, jako je „Otevřená zahrada online.“

Takže datum si, prosím, zapište.

Program: dopolední pěvecká dílna s Aidou Mujaćic pro předem přihlášené dospělé (balkánské tradiční vícehlasy)

odpoledne vystoupí: Kolečko, ZUŠ Libčice, Urgob, Klenota, ŽAS, Cindži Renta, Subito, Korjen, Kyčera

(s velkým otazníkem a bohužel méně pravděpodobná je původně plánovaná účast mužského chorvatského sboru Klapa Euphemija)

program doplní výtvarná dílna pro děti s Kateřinou Tetivovou a vyprávění příběhů v podání Justina Svobody

Plakát níže.

Děkuju a všechny vás zdravím.

Kateřina Judová